KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316362
*
nr 1331 6362
Dan Leonette
(f. 1941)
Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:35:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 22:19:26
1
700 kr
1/6 20:09:03
2
700 kr
1/6 20:09:03
1
700 kr (Budbetjänt)
1/6 20:09:57
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dan leonette olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:32
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:55
*
Dan Leonette
Läs om budbetjänten
nr 1331 6362
Dan Leonette
(f. 1941)
Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 22:19:26 | 1 | 700 kr |
1/6 20:09:03 | 2 | 700 kr |
1/6 20:09:03 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
1/6 20:09:57 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dan leonette olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:32 -
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:55